Zawsze fascynowały cię opowieści rodziców o ich przygodach harcerskich , a może chcesz poznać nowych ludzi i nauczyć się czegoś nowego , a może zawsze interesowało cię co to jest harcerstwo ale nie mogłeś się o tym przekonać? Harcerstwo jest dla każdego , dla nas się nie liczą twoje wady , dla nas liczy się to co możemy wspólnie z tobą osiągnąć i jak dobrze będziesz się z nami bawił. Nie musisz być sam , najlepsza zabawa jest w gronie znajomych , przyprowadź ze sobą swoich przyjaciół , kolegów a nawet rodzeństwo.

Co ci daje przynależność do ZHP ??

Możesz:
uczestniczyć w biwakach drużynowych i hufcowych,
rajdach min. Rajd Arsenał , Rajd Palmirski, Rajd Grunwaldzki i nie tylko,
kursach min. Harcerskiej Służby Ratowniczej , Harcerskiej Służby porządkowej , Kursy Drużynowych i innych,
obozach , zimowiskach i zlotach,
olimpiadach i turniejach,
poznać nowych niepowtarzalnych ludzi,
nauczyć się wielu nowych rzeczy i zdobyć niespotykane nigdzie indziej umiejętności min. Z zakresu survivalu , terenoznawstw i pierwszej pomocy,
przeżyć wiele niezapomnianych chwil i ciekawych przygód w gronie przyjaciół i znajomych

Wystarczy tylko, że nawiążesz kontakt z drużyną harcerską z Twojej okolicy, a drużynowy poprowadzi Cię odpowiednią drogą. Nie czekaj już dziś zostań Harcerzem !