warsztaty-300x225Czuwaj!

Dotacje, dotacje, dotacje…, jak nauczyć się je pisać? Jak pozyskać z nich środki?

Zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne Warsztaty, które odbędą się w dniu 24 kwietnia 2016r w siedzibie Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 22. Zaczynamy o 15:00. Prosimy o punktualne przybycie.

Koniec planujemy około 19:00. Udział w warsztatach planujemy dla max. 20 uczestników – decyduje kolejność potwierdzonych zgłoszeń, których dokonujemy poprzez wysłanie maila na adres: ksztalcenie(at)nowydwormazowiecki.zhp.pl Jednocześnie z wielką przyjemnością informujemy, że ten warsztat uzyskał akredytację Szkoły Instruktorskiej "Iluminacja" i został zarejestrowany pod nr 17/2016. Bardzo proszę o przekazanie wszystkim zainteresowanym tej wiadomości.

Organizator zapewnia kawę i herbatę. Miło by było, aby uczestnicy przynieśli jakieś wypieki.

 

Zapraszamy
pwd. Anna Petrulewicz

Ostatni rozkaz KH

Galeria

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!