logoHUFIEC 2014 wwSkarbnik Hufca informuje, że w związku ze zmianą adresu płatnika, na fakturach, rachunkach i innych dokumentach źródłowych wystawianych za nabywane usługi i towary należy podawać następujące dane;

CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP

HUFIEC NOWY DWÓR MAZOWIECKI *)

ul. Piaskowa 4

01-067 Warszawa

NIP: 527-252-61-38

*) w nazwie płatnika nie ma obowiązku podawania nazwy Hufca ale zalecam by takie dane się znalazły, gdyż często bywa, że sprzedawca wysyła fakturę do Chorągwi i są problemy z ustaleniem właściciela faktury. Można użyć skrótu Hufiec NDM.

Przy dokonywaniu wpłat na wszystkie konta naszego Hufca prowadzone w Banku Spółdzielczym w Nowym Dworze Mazowieckim należy podawać adres Hufca i tak:

CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP

HUFIEC NOWY DWÓR MAZOWIECKI

ul. Ignacego Paderewskiego 22

05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

W tym przypadku nazwa Hufca powinna być podawana ale często bywa tak, że systemy komputerowe za pośrednictwem których dokonywane są płatności internetowe nie przyjmują tak długiej nazwy (to samo dotyczy blankietów wpłat, w których ilość okienek jest zbyt mała), dlatego dopuszcza się by nazwa Hufca została skrócona do pierwszych liter, czyli:

CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP - HUFIEC NDM

ul. Ignacego Paderewskiego 22

05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Pamiętajcie o tych zasadach zwłaszcza, gdy będziecie o tym informować Rodziców opłacających składki czy udział swoich dzieci w obozie lub kolonii.

Złe podanie danych do faktury lub błędne wypełnienie polecenia wpłaty do banku może spowodować, że faktura zostanie odrzucona a wpłata nie trafi na właściwe konto bankowe.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt e-mail.

SKARBNIK HUFCA

phm. Bożena Chorąży

Ostatni rozkaz KH

Galeria

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!