e-zhpKomenda Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki przypomina, że z końcem marca następuje zamknięcie I kwartału 2017 r.

Do tego czasu należy bezwzględnie zaktualizować a przede wszystkim uzupełnić dane osobowe swoich jednostek organizacyjnych (drużyny, szczepy, kręgi instruktorskie) w ewidencji ZHP do czego są zobowiązani szefowie tych jednostek. Niedopełnienie tego obowiązku może spowodować błędne naliczenie składek w II kwartale. Zuchy, harcerze i instruktorzy, którzy nie są wpisani do ewidencji oraz nie mają opłaconych składek członkowskich nie podlegają ochronie ubezpieczeniowej od następstw nieszczęśliwych wypadków co może spowodować ewentualne roszczenia odszkodowawcze wobec drużynowego w przypadku nieszczęśliwego wypadku w trakcie zbiórek, biwaków, rajdów oraz HAL.

Moi Drodzy, rozpoczyna się sezon rajdów, biwaków i innych form wyjazdowych w drużynach i szczepach dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili. Pamiętajcie, że to Wy jesteście odpowiedzialni za aktualizację bazy danych w swoich jednostkach organizacyjnych.

W przypadku problemów z dostępem do ewidencji ZHP należy kontaktować się z Administratorem Hufca Dh. phm. Radosławem Nowakiem radoslawnow@gmail.com

C Z U W A J !

hm. Marcin Janiszewski

Ostatni rozkaz KH

Galeria

SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!