sobotka logo wW ubiegłych latach Komenda Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki organizowała cykliczne spotkania – warsztaty dla drużynowych, zwane sobótkami warsztatowymi. Już 27 maja 2017 r. w godzinach 930 - 1400 odbędą się kolejne zajęcia pod tym hasłem.

Temat:

Harcerskie i nie tylko… Warsztaty z tworzenia stron internetowych dla stawiających pierwsze kroki.

Jeśli chciałbyś w ciągu kilku godzin poznać najważniejsze zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych i zdobyć wiedzę pozwalającą Ci na utworzenie estetycznej, profesjonalnej witryny WWW, te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Nie wymagamy specjalistycznych umiejętności komputerowych. Niezbędna jest jedynie podstawowa obsługa komputera (przeglądarka internetowa, pakiety biurowe). Na warsztatach przestudiujemy temat od deski do deski.

Warunkiem ukończenia sobótki będzie aktywna praca na zajęciach, a także dokończenie rozpoczętej w czasie spotkania strony internetowej w domu.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia dokonujemy poprzez wypełnienie ankiety, dostępnej pod adresem internetowym https://sobotkawarsztatowa27052017.zgloszenia24.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Co trzeba mieć, ile to kosztuje?

Warsztaty są bezpłatne, a jedynie o co proszą pomysłodawcy, to aby uczestnicy upiekli ciasto na warsztaty. Kawa i herbata będzie na Was czekała.

Z uwagi na specyfikę zajęć uczestnicy powinni zabrać ze sobą laptopa. Na sobótce będziemy pracować w parach, więc jeśli zgłaszacie się we dwójkę, wystarczy, że jeden z Was będzie miał komputer.

Dostęp do internetu poprzez łącze Wi-Fi będzie zapewniony przez organizatorów.

Dla przypomnienia:

Co to jest sobótka?

To warsztaty dla drużynowych, przybocznych i  pozostałych członków kadry drużyn i szczepów, chcących poszerzać swoje kompetencje z zakresu określonego tematem konkretnych zajęć.

Gdzie to będzie?

Siedziba Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki im. Korpusu Kadetów nr 2, ul. Paderewskiego 22 w Nowym Dworze Mazowieckim.