uwagaDruhny i Druhowie,

zbliża się termin opłacenia polisy NNW dla naszych zuchów, harcerzy i instruktorów.

Zgodnie z przyjętymi przez Komendę Chorągwi Stołecznej ZHP zasadami, ochroną ubezpieczeniową zostaną objęci wszyscy członkowie naszego Hufca wg stanu osobowego ewidencji e-ZHP  na dzień 01.06.2017 r.

Przypominam o obowiązku aktualizacji ewidencji Waszych Drużyn i Szczepów.

Zuch, Harcerz i Instruktor nie ujęty w ewidencji ZHP nie będzie podlegał ochronie ubezpieczeniowej od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w trakcie zbiórek, rajdów, biwaków oraz Harcerskiej Akcji Letniej i Zimowej.

Macie czas do 30 maja 2017 roku na zaktualizowanie stanów osobowych w swoich jednostkach, jednak sugeruję abyście nie czekali do ostatniej chwili.

W sprawach dostępu do ewidencji proszę kontaktować się z naszym Administratorem Dh. phm. Radkiem Nowakiem – emial: radoslawnow@gmail.com

Czuwaj !

SKARBNIK HUFCA