sobotka logo wJuż 5 listopada 2017r. (niedziela) w godz. 1000-1500 zapraszamy na kolejną Sobótkę Warsztatową.

Zgłoszenia do 30 października 2017r (poniedziałek) godz. 2300

Temat:

Kwatermistrzostwo w drużynie i szczepie - niezbędne dokumenty.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia (link):

Jest tylko 20 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo mają członkowie Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki.

Dla przypomnienia:

Co to jest sobótka?

To warsztaty dla drużynowych, kandydatów na instruktorów, kwatermistrzów i wszystkich pełniących funkcje instruktorskie.

W warsztatach mogą brać udział również przyboczni delegowani przez swojego drużynowego.

Warsztaty otwarte dla środowisk spoza Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki.

Gdzie to będzie?

Siedziba Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki im. Korpusu Kadetów nr 2, ul. I.Paderewskiego 22 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ile kosztuje?

Warsztaty są bezpłatne, a jedynie o co proszą pomysłodawcy, to aby uczestnicy upiekli jakieś ciasto na warsztaty. Kawa i herbata będzie na Was czekała.