sobotka logo wwZapraszamy na kolejną Sobótkę Warsztatową  w dniu 10 lutego 2018 r., start o godz. 1200 w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek, ul. Baśki Murmańskiej 164, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Zgłoszenia do 8 lutego 2018 r (czwartek) godz. 2300

Temat:

FUNDRAISING - sztuka zdobywania pieniędzy dla środowiska.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia adres e-mail sylwia.gardynik@zhp.net.pl

Dla przypomnienia:

Co to jest sobótka?

To warsztaty dla drużynowych, kandydatów na instruktorów, kwatermistrzów i wszystkich pełniących funkcje instruktorskie.

W warsztatach mogą brać udział również przyboczni delegowani przez swojego drużynowego.

Warsztaty otwarte dla środowisk spoza Hufca ZHP Nowy Dwór Mazowiecki.

Gdzie to będzie?

Gdzie to będzie? Siedziba Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek, ul. Baśki Murmańskiej 164, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

Ile kosztuje?

Warsztaty są bezpłatne, a jedynie o co proszą pomysłodawcy, to aby uczestnicy upiekli jakieś ciasto na warsztaty. Kawa i herbata będzie na Was czekała.