ip icon 04 Info

W związku z nawiązaniem współpracy z Szefem Szkolenia Pierwszej Pomocy z Hufca Żoliborz pragniemy poinformować o możliwości zorganizowania Kurs Pierwszej Pomocy (16 godzin) - wymaganego do uzyskania stopnia Przewodnika.

Aby ustalić termin i miejsce szkolenia (na terenie naszego Hufca) musimy posiadać informację wstępną dotyczącą ilości przyszłych kursantów. Na podstawie wypełnionej ankiety zostanie oszacowana ich ilość. Po upłynięciu terminu wypełniania ankiet, zostanie ogłoszone miejsce i termin kursu.

Ankieta dla zainteresowanych kursem PP dostępna jest tutaj -> ankieta Termin jej wypełniania upływa 10.04.2016 o 23:59 [zostanie automatycznie zamknięta].

 

Czuwaj!
pwd Anna Petrulewicz

NZ "Kraina Fantazji"

nam-LOGO-1

GK ZHP

logo zhp male

Stołeczna

logo2

Miasto NDM

3062

ROHiS

IPHZN

izbapamieci1

Hufcowe wieśći!