logoHUFIEC 2014

SKŁADKI

W czwartym kwartale 2017 r. składki zostają naliczone w oparciu o ewidencję ZHP w następujący sposób:

• Składka podstawowa: 12,oo zł. za miesiąc/36,oo zł za kwartał (nie płacimy już trybutu 11 zł/kwartał, oraz w składce jest ubezpieczenie).

Za prowadzenie ewidencji i sposób zbierania składek od zuchów i harcerzy odpowiadają Drużynowi i Komendanci Szczepów.

************************************************************************

Szczepy, które posiadają własne subkonto przyjmują wpłaty od rodziców przelewem na  konto przypisane do danego Szczepu najpóźniej do dnia 20.12.2017 r.

W dniu rozliczania wpłat ( 20.12.2017) z konta jednostki zostaną pobrane środki pomniejszone o kwotę 2 zł składki podstawowej za miesiąc (6 zł za kwartał), która pozostaje w Drużynie/Szczepie.

************************************************************************

Drużyny, które nie posiadają subkonta bankowego, przyjmują wpłaty od rodziców a następnie wpłacają w pełnej wysokości (bez potrącania kwoty należnej Drużynie) najpóźniej do dnia 20.12.2017 roku, przelewem na poniższe konto:

Chorągiew Stołeczna ZHP – Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. I. Paderewskiego 22

Nr konta: 27 8011 0008 0000 0032 3330 0003

Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim

W tytule wpłaty należy koniecznie podać nr drużyny i za jaki okres jest wpłata np.

składki członkowskie za IV kwartał 2017 r. – 123 DH „Debeściaki”

Po dokonaniu wpłaty, kwota należna Drużynie pozostaje do dyspozycji Drużynowego i będzie wypłacana w formie zaliczki.

Proszę nie dokonywać indywidualnych wpłat składek zuchów i harcerzy na powyższe konto, gdyż może to spowodować ogromne zamieszanie na kontach Hufca.

Każdy Drużynowy ma obowiązek stałej aktualizacji danych swojej jednostki w ewidencji ZHP.

Szczególną uwagę należy poświęcić składom osobowym Drużyny oraz opłaconych składek.

Dane te będą brane pod uwagę w momencie zatwierdzania wszelkich form pracy Drużyny (rajdy, biwaki, obozy czy zimowiska).

Przestrzegam przed zaniżaniem składów osobowych Drużyn w ewidencji ZHP z uwagi na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Osoba nie ujęta w ewidencji nie posiada takiego ubezpieczenia.

W sprawach ewidencji (dostępu do edycji Drużyny) należy kontaktować się z Druhem phm. Radosławem Nowakiem.

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt.

Czuwaj !

SKARBNIK HUFCA