logoKCHDruhny i Druhowie!

Na dzień 1 października 2015 roku przypada Święto Chorągwi Stołecznej ZHP, które od wielu lat stwarza doskonałą okazję do spotkania w gronie chorągwianej społeczności.

Oprócz tradycyjnego apelu przy pomniku Małego Powstańca, Krąg Instruktorski "Nike" przygotował dla Was gry miejskie po Warszawie, po przejściu któych otrzymacie odpowiednie odznaczenia wynikające ze zdobytych punktów.

W ramach imprezy zaplanowane są 3 trasy - dla zuchów, harcerzy i wędrowników, z zadaniami o różnych stopniach trudności.

Zuchy będą mogły zdobyć Odznakę Krajoznawczą Szlakiem Zabytków Światowego Dziedzictwa UNESCO w Polsce w stopniu popularnym.

Harcerze i wędrownicy pokonując swoje trasy zdobywają WarszawskąOdznakę Krajoznawczą w stopniu popularnym lub jeśli ktoś już posiada, to może zaliczyć obiekty do wyższych stopni WOK.

Szczegóły Święto Chorągwi

Invalid RSS link or you're not allowed to read this Picasa gallery or album.

ROHiS