logoKCHDruhny i Druhowie!

Na dzień 1 października 2015 roku przypada Święto Chorągwi Stołecznej ZHP, które od wielu lat stwarza doskonałą okazję do spotkania w gronie chorągwianej społeczności.

Oprócz tradycyjnego apelu przy pomniku Małego Powstańca, Krąg Instruktorski "Nike" przygotował dla Was gry miejskie po Warszawie, po przejściu któych otrzymacie odpowiednie odznaczenia wynikające ze zdobytych punktów.

W ramach imprezy zaplanowane są 3 trasy - dla zuchów, harcerzy i wędrowników, z zadaniami o różnych stopniach trudności.

Zuchy będą mogły zdobyć Odznakę Krajoznawczą Szlakiem Zabytków Światowego Dziedzictwa UNESCO w Polsce w stopniu popularnym.

Harcerze i wędrownicy pokonując swoje trasy zdobywają WarszawskąOdznakę Krajoznawczą w stopniu popularnym lub jeśli ktoś już posiada, to może zaliczyć obiekty do wyższych stopni WOK.

Szczegóły Święto Chorągwi